WINDY OSOBOWE

Projektowanie - Dostawa - Montaż

WINDY OSOBOWE

Proponujemy Państwu projektowanie, dostarczenie i zamontowanie dźwigów osobowych o napędzie elektrycznym-ciernym lub hydraulicznym. Wyposażenia dźwigów firma dokonuje zgodnie z potrzebami i życzeniami klientów.

Oferujemy produkty sprawdzone oraz zgodne z obowiązującymi normami. Staramy się dopasować odpowiedni rodzaj urządzenia do środowiska pracy.

Oferowane przez nas windy charakteryzują się:

  1. wysokim poziomem bezpieczeństwa
  2. zgodnością do obowiązujących norm
  3. oszczędnością w energię elektryczną
  4. rozsądną ceną
  5. cichym trybem pracy
  6. wysokim komfortem pracy
  7. niskimi kosztami późniejszej ekspolatacji

Dźwig osobowy MRL W Line

Nowy system bez maszynowni

Nowej generacji dźwig elektryczny bez maszynowni, który jest idealnym rozwiązaniem dla budynków mieszkalnych, komercyjnych opartym na nowatorskiej konstrukcji modułowej. MRL W-Line został zaprojektowany specjalnie, aby umożliwić optymalne wykorzystanie przestrzeni i zużycie energii w budynkach z maksymalnie 15 przystankami i wysokości podnoszenia do 50 m, przy maksymalnym udźwigu 1000 kg i maksymalnej prędkości znamionowej 1,6 m/s.

Dźwig osobowy HHL W Line

Prosty, bezpieczny i komfortowy

Minilift jest zaprojektowany, aby sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przed transportem pionowym w budynkach mieszkalnych i w małych biurowcach. Jest to perfekcyjne rozwiązanie dla ludzi w podeszłym wieku lub niepełnosprawnych. Minilift oferuje wolność, mobilność i świat wolny od schodów.

Dźwig osobowy MRM W Line

Do obiektów z małym nadszybiem i podszybiem

Elastyczny dźwig elektryczny bez maszynowni, będący doskonałym rozwiązaniem w przypadku potrzeby instalacji nowego dźwigu w istniejącym już szybie. Jest to innowacyjna modułowa konstrukcja zaprojektowana specjalnie, aby umożliwić optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz zużycie energii w budynkach do 10 pięter i wysokości podnoszenie do 30m, przy maksymalnym udźwigu 1000 kg i maksymalnej prędkości 1 m/s.

Rozwiązania RGD